Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

Schoolreisje naar Toverland

07 juni 2019

Eindelijk was het dan zo ver……

Snelle achtbanen, spetterende waterattracties, gisteren heeft het SO een super schoolreisje mogen beleven in attractiepark Toverland! Zowel binnen als buiten hebben onze leerlingen alle attracties en uitdagende klimtoestellen overwonnen. Ronddraaien in de theekopjes, omhoog zwieren door de lucht in de zweefmolen en we hebben onze magische krachten ontdekt in het Toverhuis.

 

Een aantal durfallen hebben de sensationele rit op de Booster Bike getrotseerd. Bij deze motorachtbaan raasde ze met 75km/uur door de bochtige baan. Voor sommige leerlingen ging dit niet snel genoeg en deze hebben nog een ritje in Troy gewaagd: de hoogste, snelste en langste houten achtbaan van de Benelux! Maar de spannendste achtbaan was toch zeker wel ‘De Fenix’.

 

Tevreden, moe maar voldaan vertrokken we weer vanuit Sevenum terug naar huis.

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

Widdonckschool Heibloem

Meijelseweg 2b

6089 ND Heibloem

Tel.: 0475 - 49 50 91

E-mail: Widdonckschool.Heibloem@aloysiusstichting.nl