Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Kinderboekenweek op de Widdonckschool

03 oktober 2019

Op woensdag 2 oktober was de opening van de kinderboekenweek! Dat hebben we op de Widdonckschool gevierd met een optreden van juffrouw Maartje, die graag op reis wilde om avonturen te beleven. Net als Raf, het girafje uit het prentenboek dat een geweldige reis naar Afrika maakte. Gelukkig konden we juffrouw Maartje overtuigen dat ze door het verhaal net een prachtig avontuur had beleefd, zodat ze dus helemaal niet weg hoefde. Na met elkaar af te spreken, dat we de komende week heel veel avonturen zouden beleven, door heel veel boeken te lezen, sloten we de opening af door mee te zingen en dansen op het Kinderen voor Kinderen-lied 'Reis mee'.

 

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

Widdonckschool Heibloem

Meijelseweg 2b

6089 ND Heibloem

Tel.: 0475 - 49 50 91

E-mail: Widdonckschool.Heibloem@aloysiusstichting.nl